2017 m. gegužės 22 d., pirmadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-01
Iš viso apsilankė: 8467811
Šiandien apsilankė: 4140
Dabar naršo: 49

Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Aptartas pasieniečių bendradarbiavimas su Kretingos, Skuodo ir Mažeikių savivaldybėmis (foto)
2017.05.16

Pirmadienį  VSAT  Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardoje vyko tarnybos vado Renato Požėlos susitikimas su Kretingos ir Skuodo savivaldybių merais bei Mažeikių rajono savivaldybės vicemere.


 

Palangos užkardos vadas Juozas Rinkevičius savivaldybių atstovams pateikė 2017 m. metų I ketvirčio jo vadovaujamo padalinio veiklos ataskaitą. J. Rinkevičius pabrėžė, kad Palangos užkardos atsakomybės ruožas, prijungus Mažeikių rajoną, padidėjo. Užkardos vadovas sakė, kad plečiantis skrydžių geografijai Palangos oro uoste, ten intensyvėja ir VSAT pareigūnų veikla. J. Rinkevičius akcentavo, kad nelegalios migracijos kontrolė ir kontrabandos sulaikymas bei šių veikų užkardymas išlieka prioritetine veikla prie vidinės Europos Sąjungos sienos, tačiau didelis dėmesys kreipiamas ir į administracinius pažeidimus.  Savo kalboje jis aptarė gražų tarpinstitucinį ir tarpžinybinį bendradarbiavimą su savivaldybėmis bei seniūnijomis, kurių atstovai dalyvavo susitikime.

Tarnybos vadas R. Požėla susirinkusiems priminė VSAT ir Lietuvos savivaldybių asociacijos bendradarbiavimo sutartį. Jis pabrėžė, kad tarnyba yra įsipareigojusi, esant galimybėms, teikti pagalbą asociacijos narėms organizuojant įvairius renginius. Šių metu būtų ugdomas gyventojų patriotiškumas ir pilietiškumas, skatinamas bendruomenės narių fizinis aktyvumas.

R. Požėla aptarė jaunosios kartos užimtumą steigiamuose Jaunojo pasieniečio būreliuose, taip pat informavo, kad kiekvienoje rinktinėje pradėjo dirbti bendruomenės pareigūnai. Kalbos pabaigoje pasieniečių vadas padėkojo merams ir seniūnams už prisidėjimą tvarkant valstybės sienos ruožą ir ženklus prie valstybės sienos su Latvija.

Kretingos meras Juozas Mažeika padėkojo už kvietimą kurti bendrus projektus. Jis pabrėžė, kad seniūnija gražiai bendradarbiauja su visomis statutinėmis institucijomis, ne išimtis yra ir pasieniečiai.

Mažeikių vicemerė Irena Macijauskienė pasidžiaugė galimybe įtraukti jaunimą į Jaunojo pasieniečio būrelių veiklą, o antrindamas kolegoms Skuodo meras Petras Pušinskas pasieniečius pakvietė dalyvauti birželį vyksiančioje miesto šventėje.

Susitikimo metu VSAT ir savivaldybių atstovai diskutavo apie naujas bendradarbiavimo sritis bei formas, aptarė ne tik bendrus artėjančio vasaros sezono renginius bei prevencinius projektus minėtose savivaldybėse, bet ir galimybes kuo daugiau įtraukti vietos bendruomenę į valstybės sienos apsaugos stiprinimo veiklą.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės inf.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.