English
Į Pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos
vidaus reikalų ministerijos
Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į.k. 188608252
2020 m. vasario 28 d., penktadienis
Vertikalus meniuBiudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Darbą pradėjo naujas VSAT vadas R. Liubajevas (foto)
2019-12-17

Antradienį Vilniuje surengta naujo pasieniečių vado Rustamo Liubajevo pristatymo ceremonija, kurios metu jam buvo įteikta VSAT vėliava.


 

Svarbiausią tarnybos atributą jos vadovui įteikė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Ceremonijoje dalyvavo Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, buvę VSAT vadai, įvairių įstaigų vadovai ir atstovai, visų pasieniečių padalinių vadovai, VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras, kiti svečiai.

Praėjusį trečiadienį Vyriausybė patvirtino 53 metų R. Liubajevo kandidatūrą į VSAT vado pareigas. Jam taip pat buvo suteiktas vidaus tarnybos generolo laipsnis. VSAT vadovauti R. Liubajevas pradėjo gruodžio 17 d.

 

Jo pristatymo renginyje ministrė R. Tamašunienė naujajam generolui linkėjo sėkmės organizuojant Lietuvos ir kartu ES sienos apsaugą.

Vyriausybės kancleris A. Stončaitis pabrėžė, kad tokios įstaigos kaip VSAT vadovui labai svarbu matyti kiekvieną kolektyvo narį ir įsiklausyti į jo lūkesčius.

Šiltų žodžių ir gražių sveikinimų negailėjo generalinis policijos komisaras Renatas Požėla, buvęs VSAT vadas Algimantas Songaila ir Pasieniečių klubo prezidentas Vaclovas Zabarauskas.

Visi kalbėjusieji, kuriems teko kartu dirbti su nauju pasieniečių vadu, pabrėžė jo diplomatiškumą, profesionalumą užimtose pareigose, toliaregiškumą ir gebėjimą spręsti sudėtingiausias problemas.

Savo pirmoje kaip VSAT vado kalboje R. Liubajevas sakė esąs gerai susipažinęs su situacija tarnyboje, nes ir dirbdamas FRONTEX, ir pastaruoju metu VRM daug bendravo su dabartiniais kolegomis, kuravo svarbius sienos apsaugos klausimus. Naujas vadas žadėjo, kad revoliucijų VSAT nebus, o jis esantis evoliucinio kelio vystant organizaciją šalininkas.

„Sienos apsaugos stiprinimas, techninių jos kontrolės priemonių tobulinimas, pasieniečių motyvacijos ir šios profesijos prestižo kėlimas“, - tokius savo veiklos prioritetus pristatymo svečiams ir pavaldiniams vardino R. Liubajevas.

VSAT vadas taip pat dėkojo Vyriausybės ir VRM  vadovams už pasitikėjimą teikiant ir tvirtinant jo kandidatūrą į naujas pareigas. Jis žadėjo darysiąs viską, kad VSAT būtų moderni bei patikimai Lietuvos ir ES sienas sauganti organizacija.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.