2019 m. vasario 18 d., pirmadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į.k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Ignalinos pasienio rinktinėje vyko civilinės saugos pratybos (foto)
2018-12-05

Antradienį vienas Ignalinos pasienio rinktinės darbuotojas kabinete prarado sąmonę, dar vienai darbuotojai labai pablogėjo sveikatos būklė. Prie pirmojo nukentėjusiojo buvo aptikta neaiškios kilmės biri medžiaga. Apie įvykį informuotas rinktinės budėtojas.


 

Tokia situacija buvo inscenizuota Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos pasienio rinktinėje vykusių pratybų metu. Rinktinės budėtojas ar jo pasitelkti asmenys turėjo kuo skubiau iškviesti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir policijos pareigūnus bei medicininės pagalbos darbuotojus, saugiai evakuoti rinktinės personalą ir imtis visų įmanomų priemonių siekiant padėti nukentėjusiems asmenims, o į įvykio vietą atvykusiems kitų institucijų pareigūnams ir darbuotojams suteikti visą reikiamą informaciją.

Pratybose dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės Civilinės ir priešgaisrinės saugos, Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Ignalinos skyriaus atstovai ir rinktinės darbuotojai.

Šių pratybų tikslas – praktiškai mokytis, kaip elgtis rinktinės patalpose aptikus nuodingąsias medžiagas, personalo evakuacijos iš pastato, gelbėjimo, pirmosios medicininės pagalbos suteikimo bei sąveikos su kitomis institucijomis.

Pratybų pajėgų tikslas – mokytis praktiškai nustatyti bei įvertinti iškilusį pavojų, iškviesti pagalbą, tinkamai organizuoti rinktinės personalo evakuaciją, žmonių gelbėjimo veiksmus, suteikti medicininę pagalbą nukentėjusiems asmenims, sąveikauti su kitų tarnybų pareigūnais (darbuotojais) ir rinkti bei perduoti informaciją.

Po pratybų vyko aptarimas, kurio metu aptarta pratybų eiga, apžvelgti jų rezultatai, nustatyti trūkumai ir pasidalinta gerąja patirtimi, siekiant, kad kilus tikrai grėsmei, būtų išvengta klaidų.

Ignalinos pasienio rinktinės inf.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.