2018 m. gruodžio 18 d., antradienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Jordanijoje atliekamas ES Dvynių projekto ekspertinis vertinimas (foto)
2018.12.03

Šią savaitę VSAT vadas Renatas Požėla ir jo pavaduotojas Antanas Montvydas vieši Jordanijoje, kur atliekamas vykdomo Europos Sąjungos Dvynių projekto ekspertinis vertinimas.


 

Jordanijai skirtas Dvynių projektas „Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų ugdymas“ pradėtas praėjusių metų lapkričio 21 d. Europos Sąjungos finansuojamo projekto tikslas - stiprinti strateginį žmogiškųjų išteklių valdymą Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų srityje.

Minėtą priemonę vykdo penki bendradarbiaujantys partneriai: Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamentas, trys Lietuvos institucijos - VSAT, Policijos departamentas ir Centrinė projektų valdymo agentūra - bei HAUS Suomijos viešojo valdymo institutas.

Įgyvendinant projektą taip pat stiprinami Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento instituciniai gebėjimai, sukuriant ir teikiant aukštos kokybės profesinio rengimo ir profesinio tobulėjimo paslaugas, ypač atkreipiant dėmesį į lyčių lygybę, pagarbą žmogaus teisėms ir viešojo sektoriaus valdymo progreso skatinimą.

VSAT vadovauja antram projekto komponentui iš keturių, kuris skirtas stiprinti Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimus rengti, tobulinti ir įgyvendinti aukštos kokybės mokymo programas.

Projekto nuolatiniu patarėju, reziduojančiu Jordanijoje, yra paskirtas VSAT pareigūnas Vaidas Čypas.

Sienų ir apgyvendinimo departamento pareigūnai atlieka svarbų vaidmenį prisidėdami prie vidaus saugumo užtikrinimo Jordanijoje, nes jie bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų saugumo tarnybų kontroliuoja asmenis, norinčius atvykti ir likti šalyje. Pareigūnų užduotis - aptikti neteisėtus keliautojus, nusikaltėlius ir teroristus. Taip pat jie padeda kovoti su neteisėta prekyba žmonėmis ir kontrabandininkais. Tai yra kompleksinės užduotys regione, kuriame vis dar yra labai nestabili saugumo situacija ir suklastoti dokumentai vis dar labai dažnai naudojami.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.