2018 m. spalio 20 d., šeštadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Jordanijos pareigūnams bus papasakota apie sienos su Baltarusija apsaugą
2018.10.12

Šeštadienį Lietuvos sienos su Baltarusija apsauga bus pristatyta Jordanijos Karalystės Viešojo saugumo direktorato pareigūnų delegacijai. Direktorato vadovas generolas majoras Fadelis Mohammedas al-Humoudas ir jį lydintys pareigūnai kartu su VSAT vadu Renatu Požėla lankysis Lietuvos ir Baltarusijos sieną saugančioje Druskininkų užkardoje.


Svečiai bus supažindinti su užkardos ruože įdiegtos modernios techninės sienos kontrolės sistemos galimybėmis, stebės Lietuvos pasieniečių atliekamas pasienio patikros procedūras tarptautiniame Raigardo pasienio kontrolės punkte.

Ketvirtadienį ir penktadienį Jordanijos pareigūnai lankosi Policijos departamente ir jo padaliniuose.

Šios valstybės atstovai vieši Lietuvos ir Suomijos konsorciumui įgyvendinant Europos Sąjungos Dvynių programos projektą, skirtą Jordanijos Viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimams stiprinti.

1,5 mln. eurų vertės projektas apima penkis bendradarbiaujančius partnerius. Tai - Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamentas, Lietuvos policijos departamentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Centrinė projektų valdymo agentūra ir Suomijos HAUS viešojo valdymo institutas.

Sienų ir apgyvendinimo pareigūnai atlieka svarbų vaidmenį prisidėdami prie vidaus saugumo užtikrinimo Jordanijoje, nes jie bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų saugumo tarnybų kontroliuoja asmenis, norinčius atvykti ir likti šalyje. Pareigūnų užduotis - aptikti neteisėtus keliautojus, nusikaltėlius ir teroristus. Taip pat jie padeda kovoti su neteisėta prekyba žmonėmis ir kontrabandininkais. Tai yra kompleksinės užduotys regione, kuriame vis dar yra labai nestabili saugumo situacija ir suklastoti dokumentai vis dar labai dažnai naudojami.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.