2018 m. gegužės 20 d., sekmadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Paaiškėjo piešinių konkurso „Pasieniečiai Lietuvos valstybės sienos sargyboje“ nugalėtojai (foto)
2018.05.04

Gegužės 3-iąją, Pasieniečių mokykloje surengtos atvirų durų dienos metu vyko respublikinio mokinių piešinių konkurso „Pasieniečiai Lietuvos valstybės sienos sargyboje“ parodos atidarymas.


 

Konkursas, organizuotas siekiant paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų ir formuoti teigiamą pasieniečio profesijos įvaizdį visuomenėje, buvo pradėtas šių metų vasarį.  Tarp konkurso dalyvių daugiausia buvo šalies pasienyje su kitomis valstybėmis – Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos pasienio rinktinių veiklos ruože įsikūrusių bendrojo ugdymo įstaigų 1–12 klasių mokiniai. Jų užduotis buvo sukurti pasieniečio profesiją atspindinčius darbus pačių pasirinkta technika. Konkursas truko du mėnesius, per kuriuos mokiniai, pasitelkę savo patirtį ir vaizduotę, piešė, tapė ar kitaip vaizdavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus, jų darbo priemones ir keturkojus pagalbininkus. Į pasienio rinktines atkeliavusius meno kūrinius, kurių susidarė netoli tūkstančio, vertino atskiros vertinimo pakomisės. Geriausi darbai buvo perduoti Centrinei vertinimo komisijai, kuri rinkosi Pasieniečių mokykloje. Ilgai svarsčiusi komisija atrinko aštuoniolika jų nuomone įdomiausių ir geriausių piešinių, kurie buvo įrėminti ir iškabinti Pasieniečių mokyklos patalpose labiausiai matomoje vietoje.

Tarp laimėtojų, kuriuos sudarė po tris prizininkus ir diplomantus atskirose amžiaus grupėse,  daugiausia yra Pakrančių pasienio rinktinės teritorijoje įsikūrusių ugdymo įstaigų mokinių, kiek mažiau – Vilniaus pasienio rinktinės. Tarp geriausiųjų – po 3 mokinius iš Ignalinos ir Varėnos krašto, vienas prizininkas – iš Pagėgių pasienio rinktinės teritorijos.

Pirmų vietų laimėtojai atskirose amžiaus grupėse: Edvinas Levkovičius, Jovita Sivojūtė, Erika Žukauskaitė, antrų – Ugnė Fabijonavičiūtė, Neringa Maslianikaitė, Justė Rinkevičiūtė, trečiųjų – Orestas Jocius, Aleksandras Pniauskas ir Dainė Rumbutytė. Diplomantų taip pat devyni: Modestas Gumbis, Elzė Michejenka, Emilija Širvinskaitė, Ernandas Popkov, Karina Vasilevska, Zlata Šiškovskaja, Anastasija Šeipuk, Deividas Filipovič ir Ignas Bogdelis. 

Pasieniečių mokyklos atvirų durų dieną visiems į ją atvykusiems konkurso laimėtojams Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla ir Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia įteikė diplomus ir dovanas, padėkojo jiems už aktyvumą ir kūrybinį polėkį pasieniečio profesijos tema.

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.