2019 m. lapkričio 14 d., ketvirtadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į.k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Pasieniečiai sulaikė dar du, įtariama, vogtus mikroautobusus „Mercedes Benz Sprinter“ (foto)
2019-11-08

Pasienyje su Lenkija ir su Baltarusija VSAT pareigūnai sulaikė dar du, įtariama, vogtus mikroautobusus „Mercedes Benz Sprinter“. Iš viso šiemet tokių šios markės mikroautobusų pasieniečiai jau sulaikė dvylika, iš jų vienuolika – pasienyje su Lenkija.


 

Ketvirtadienį vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, pasirinktiniam patikrinimui sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“. Transporto priemonę Baltarusijos numeriais vairavo 42-ejų šios šalies pilietis.

Patikros metu Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad šio mikroautobuso baltarusiškas registracijos liudijimas yra, įtariama, visška klastotė.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Baltarusį pasieniečiai uždarė į areštinę.  „Mercedes Benz Sprinter“ saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Nuo šių metų pradžios Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė vienuolika, įtariama, vogtų mikroautobusų „Mercedes Benz Sprinter“. Pastaruoju metu tokios markės automobilių pasienyje su Lietuva nuolat sulaiko ir Lenkijos pasieniečiai. Pasitaikė keli atvejai, kai Lenkijos teritorijoje bendrai patruliavę šios šalies ir Lietuvos pasieniečiai irgi sustabdė vogtus „Mercedes Benz Sprinter“.

Kaip informavo VSAT Vilniaus pasienio rinktinė, ketvirtadienį Lavoriškių punkte buvo irgi sulaikytas, įtariama, vogtas „Mercedes Benz Sprinter“. Jo paiešką paskelbė Nyderlandų teisėsaugininkai.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardos pasieniečiai tikrino iš Lietuvos per Lavoriškių kontrolės punktą į Baltarusiją vykusį mikroautobusą "Mercedes Benz Sprinter” su Nyderlandų registracijos numeriais. 2007 m. pagamintą transporto priemonę vairavo 22-ejų Kirgizijos pilietis.

Pasieniečiai nustatė, jog šio mikroautobuso kaip, įtariama, vogto paiešką šių metų rugpjūtį paskelbė Nyderlandų pareigūnai.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir realizavimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Vairuotoją pasieniečiai apklausė kaip liudytoją ir po apklausos paleido. ,,Mercedes Benz Sprinter” saugomas Lavoriškių kontrolės punkte.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.