2018 m. birželio 25 d., pirmadienis
 
English
Į pradžią
VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Kontaktų sąrašas Savanorių pr. 2, LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306
Į./k. 188608252
Vertikalus meniu
Biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 188608252

Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius, Lietuva
Tel. (+370 5) 271 9305
Faks. (+370 5) 271 9306

Pasitikėjimo telefonas
8-800 10 112

El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Prie sienos su Rusija vyko pėsčiųjų žygis „Pasieniečių takais“ (foto)
2018.06.01

Rociškių užkardos pasieniečiai ir Šakių rajono Visuomenės sveikatos biuras pasienyje su Rusija surengė pėsčiųjų žygį „Pasieniečių takais“. Palei ES išorės sieną ketvirtadienį ėjo mokiniai, prokuratūros atstovai, šauliai ir pasieniečiai.


Buvo parengtos 11 km  ir 16 km trasos, kurios vingiavo palei pačią Lietuvos sieną su Rusija Šakių rajone. Jomis ėjo daugiau kaip šimtas entuziastų. Tai mokiniai iš Šakių rajono Kidulių pagrindinės mokyklos, Šakių „Žiburio“ gimnazijos, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, Slavikų pagrindinės mokyklos, Sudargo Martyno Sederevičiaus mokyklos, Šakių rajono apylinkės prokuratūros atstovai, Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4–osios rinktinės jaunieji šauliai bei Rociškių pasienio užkardos pareigūnai.

Renginio metu ėjikai pamatė VSAT naudojamą infrastruktūrą sienos su Rusija apsaugai, grožėjosi pasienio ruožo gamta. Pėsčiųjų žygis sutapo su pasauline diena „Be tabako“, todėl visiems dalyviams įteikta po obuolį, palydint šūkiu „Obuolys vietoje cigaretės“.

Po finišo visus žygio dalyvius VSAT atstovai pavaišino pasienietiška koše ir arbata. Be to, Rociškių užkardos pasieniečiai svečiams parodė pasieniečių naudojamą ginkluotę bei specialiąsias priemones.

Įspūdingą pasirodymą surengė Rociškių pasienio užkardos kinologai Giedrius Žymantas ir Algis Vaitkevičius su savo augintiniais belgų aviganiais Nemo ir Džinu.

Šį kartą neapsiribota vien tik augintinių pasirodymu, bet ir nuodugniai bei žaismingai pristatyta kinologo profesija.

Didelio dėmesio sulaukė G.Žymanto augintinis Nemo – nors ir penkių mėnesių, bet jau gebantis vykdyti daugelį bendrojo paklusnumo komandų.

Neatsiliko ir A.Vaitkevičiaus šuo Džinas, pademonstravęs puikius šuolius per kliūtis ir tiksluų komandų vykdymą.

 VSAT Pagėgių rinktinės inf.

 
Atgal   Spausdinti  
© Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas, Infostruktūra. Įdiegta Smart Web sistema.