El.paštas dvks@vsat.vrm.lt

Duomenys apie VSAT prie VRM kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

VSAT kroso varžybose nepralenkiami buvo broliai Škarnuliai (foto)
2017.07.05

Druskininkuose vykusiose VSAT 5 km kroso varžybose nepralenkiama buvo VSAT centrinės įstaigos komanda. Intrigą vyrų asmeninėje įskaitoje sukūrė šios komandos bėgikai 2008 m. Pekino olimpiados dalyviai broliai dvyniai Darius ir Donatas Škarnuliai. Vos dešimčia sekundžių greitesnis buvo ir nugalėtojo titulą pelnė Darius (nuotraukoje kairėje).

Šiose varžybose pirmą kartą buvo skaičiuojamas ir bėgikių moterų laikas. Greičiausia buvo Pakrančių apsaugos rinktinės komandos atstovė Virgina Motiejauskienė (dešiniojoje nuotraukoje).

Antradienį Druskininkuose surengtose varžybose 5 km distancijoje varžėsi VSAT centrinės įstaigos, Pasieniečių mokyklos, Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos rinktinių bėgikai.

Kiekvienoje komandoje daugiausiai galėjo būti penki pasieniečiai, iš jų būtinai viena moteris. Varžybų teisėjai, skaičiuodami rezultatus, sumavo trijų geriausiai pasirodžiusių bėgikų (tarp jų vienos moters) laikus.

Asmeninėje vyrų įskaitoje greičiausias buvo ir geriausio VSAT bėgiko titulą iškovojo VSAT centrinės įstaigos komandos atstovas Darius Škarnulis, kuris distanciją įveikė per 16 min. 30 sek.

Antras finišavo tos pačios komandos sportininkas Donatas Škarnulis (16 min. 41 sek.).

Trečią vietą asmeninėje įskaitoje iškovojo Pakrančių apsaugos rinktinės bėgikas Agnius Čiapas, distancijoje užtrukęs 17 min. 48 sek.

Tarp moterų nugalėjusi V. Motiejauskienė iš Pakrančių apsaugos rinktinės atbėgo per 22 min. 52 sek.

Antra finišą kirto Varėnos rinktinės komandos bėgikė Eglė Baranauskaitė, 5 km įveikusi per 23 min. 21 sek.

Trečią vietą iškovojo Pasieniečių mokyklos sportininkė Justina Dedel (23 min. 45 sek.).

Komandinėje įskaitoje  triumfavo pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavusi VSAT centrinės įstaigos komanda – trys geriausi jos bėgikai trasą įveikė per 58 min. 51 sek.

Antrą vietą iškovojo Pakrančių apsaugos rinktinės bėgikai, užtrukę 1 val. 1 min. 23 sek.

Treti liko šeimininkai Varėnos rinktinės sportininkai (1 val. 2 min. 4 sek.).

Nugalėtojus apdovanojo varžybas puikiai organizavusios VSAT Varėnos rinktinės vadas Vytautas Ižganaitis. Nugalėtojams asmeninėje įskaitoje jis įteikė diplomus ir medalius, o trims komandoms prizininkėms – diplomus ir taures.

Broliai Škarnuliai netolimoje praeityje buvo žinomi sportinio ėjimo profesionalai, nesyk laimėję įvairias varžybas Lietuvoje ir užsienyje. Dvyniai 2008 m. Lietuvą atstovavo ir Pekino olimpinėse žaidynėse - jie dalyvavo 50 km sportinio ėjimo rungtyje.